merter masaj salonu

Merter Masaj

Merter Masaj, sizlere özel vip odalarda, güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla yılların tecrübesini en iyi ve kaliteli şekilde aktarıyor. Hijyenik koşullarda size özel masaj hizmetlerimizle çok memnun ayrılacaksınız. Merter masaj, sizlerin hayatındaki sunumları gerçek kılıyor. Masajın tek adresi artık yenilenen yüzüyle sizlerle.

Merter Masaj

Masaj Hizmeti
Spa Hizmeti
Hamam Hizmeti
Sauna Hizmeti

Merter Masaj

Merter masaj, yılların tecrübesini sizlerle buluşturuyor. Salonumuzda sizlere özel vip odalarda hizmet verilmektedir. Her odada duş ve banyo hizmeti bulunmaktadır. Bunun dışında tv ünitesi ve kanepe bulunmaktadır. Tam anlamıyla evinizi aratmayacak kaliteli ve sıcaklıkta her koşulun tam anlamıyla düşünüldüğü merter masaj. Sizlere güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla unutamayacağınız bir masaj ve spa hizmeti sunmaktadır. Sektördeki diğer marka ve firmalara oranla çok daha eşsiz ve mükemmel bir hizmet sunan merter masaj kalitesini sunduğu hizmetler kanıtlamaktadır.

Masaj Türleri

Bildiğiniz üzere masaj hizmetleri kendi içinde birçok dala ayrılmaktadır. Bunlar sırasıyla sultan masajı, thai masajı, medikal masaj, spor masajı, bali masajı, aromaterapi masajı, refleksiyoloji masajı ve klasik masaj olarak tanımlanmaktadır. Klasik masaj, adından da belli olduğu üzere klasik yağ ile iki el ile gerçekleştirilen bir masaj türüdür. Spor masajı, özellikle sporcular kas zedelenmeleri sonucunda oluşan ödem ve şişmeleri gidermek amacıyla hasarlı bölgeye uygulanan bir masaj türüdür. Aromaterapi masajı sizlere özel aromalar ile uygulanan enterasan bir masaj türüdür. Merter masaj aynı zamanda medikal uzmanlar tarafından gerçekleştirilen medikal masaj hizmeti de sunulmaktadır. Bunlar dışında sultan masajı ön plana çıkmaktadır. Sultan masajı iki kişi ile dört elle aşağıdan yukarı gerçekleştirilen bir masaj türüdür. Oldukça verimli ve faydalı bir masajdır. Diğer masaj türlerine göre seansları çok daha pahalıdır ancak etkisi çok fazladır. Her kişi en az ayda bir kez sultan masajını yaptırmalıdır. Vücuttaki ödem ve zarar gören dokular için oldukça yaralıdır. Bali ve thai masajları ise isimlerinin geldiği bölgelerde oldukça meşhur ve etkisi kanıtlanmış masaj türleridir. Salonumuzda bu masaj türleri de profesyonel anlamda uygulanmaktadır.

Merter masaj tüm bu masaj hizmetleri dışında uzak doğu kültürü olan spa hizmetini de sizlere sunar. Tam anlamıyla alanında uzman kadromuz tarafından uygulanan spa ile bedeninizde dolaşım anlamında aksayan her kısım tamamen düzelecektir. Böylece çok daha rahat bir şekilde hareket edebileceksiniz. Nefes alma şeklinizden yemek yeme durumunuz bile tamamen değişecektir. Spa hizmetine ait kumlar taşlar ve tuzlar ile vücudunuz yoğrulur ve bikaç dakika içerisinde etkisini fazlasıyla hissetmeye başlarsınız. Ufak bir duş sonunda artık tamamen arınmış olursunuz. Merter masaj salonu spa dışında sizlere Türk geleneklerinden olan hamam ve sauna hizmetlerini de sizlere sunar. Özel vip sauna ve hamam ile köpük kese ölü derilerinizden kurtulacaksınız. Parlak ve güzel bir cilde sahip olacaksınız. İşte tüm bunlar için tüm hizmetlerimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.