merter masaj salonu

Merter Spa Merkezi

Merter Masaj, sizlere özel vip odalarda, güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla yılların tecrübesini en iyi ve kaliteli şekilde aktarıyor. Hijyenik koşullarda size özel masaj hizmetlerimizle çok memnun ayrılacaksınız. Firmamız, sizlerin hayatındaki sunumları gerçek kılıyor. Terapinin tek adresi artık yenilenen yüzüyle sizlerle.

Terapi Ve Bakım Hizmetleri

Masaj Hizmeti
Spa Hizmeti
Hamam Hizmeti
Sauna Hizmeti

Profesyonel Tedavi

Firmamız yılların tecrübesini sizlerle buluşturuyor. Salonumuzda sizlere özel vip odalarda hizmet verilmektedir. Her odada duş ve banyo hizmeti bulunmaktadır. Bunun dışında tv ünitesi ve kanepe bulunmaktadır. Tam anlamıyla evinizi aratmayacak kaliteli ve sıcaklıkta her koşulun tam anlamıyla düşünüldüğü merter spa . Sizlere güler yüzlü ekip arkadaşlarıyla unutamayacağınız bir masaj ve spa hizmeti sunmaktadır. Sektördeki diğer marka ve firmalara oranla çok daha eşsiz ve mükemmel bir hizmet sunan markamız kalitesini sunduğu hizmetler kanıtlamaktadır.

Masaj Türleri

Bildiğiniz üzere spa hizmetleri kendi içinde birçok dala ayrılmaktadır. Bunlar sırasıyla sultan masajı, thai masajı, medikal terapi,sporcu, bali , aromaterapi, refleksiyoloji ve klasik masaj olarak tanımlanmaktadır. Klasik , adından da belli olduğu üzere klasik yağ ile iki el ile gerçekleştirilen bir masaj türüdür. Spor spası, özellikle sporcular kas zedelenmeleri sonucunda oluşan ödem ve şişmeleri gidermek amacıyla hasarlı bölgeye uygulanan bir masaj türüdür. Aromaterapi masajı sizlere özel aromalar ile uygulanan enterasan bir masaj türüdür. Markamız aynı zamanda medikal uzmanlar tarafından gerçekleştirilen medikal terapi hizmeti de sunulmaktadır. Bunlar dışında sultan masajı ön plana çıkmaktadır. Sultan masajı iki kişi ile dört elle aşağıdan yukarı gerçekleştirilen bir masaj türüdür. Oldukça verimli ve faydalı bir spadır. Diğer masaj türlerine göre seansları çok daha pahalıdır ancak etkisi çok fazladır. Her kişi en az ayda bir kez sultan masajını yaptırmalıdır. Vücuttaki ödem ve zarar gören dokular için oldukça yaralıdır. Bali ve thai masajları ise isimlerinin geldiği bölgelerde oldukça meşhur ve etkisi kanıtlanmış tedavi  türleridir. Salonumuzda bu terapi türleri de profesyonel anlamda uygulanmaktadır.

Firmamız tüm bu terapi hizmetleri dışında uzak doğu kültürü olan spa hizmetini de sizlere sunar. Tam anlamıyla alanında uzman kadromuz tarafından uygulanan spa ile bedeninizde dolaşım anlamında aksayan her kısım tamamen düzelecektir. Böylece çok daha rahat bir şekilde hareket edebileceksiniz. Nefes alma şeklinizden yemek yeme durumunuz bile tamamen değişecektir. Spa hizmetine ait kumlar taşlar ve tuzlar ile vücudunuz yoğrulur ve bikaç dakika içerisinde etkisini fazlasıyla hissetmeye başlarsınız. Ufak bir duş sonunda artık tamamen arınmış olursunuz. Merter masaj salonu spa dışında sizlere Türk geleneklerinden olan hamam ve sauna hizmetlerini de sizlere sunar. Özel vip sauna ve hamam ile köpük kese ölü derilerinizden kurtulacaksınız. Parlak ve güzel bir cilde sahip olacaksınız. İşte tüm bunlar için tüm hizmetlerimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.