Sık Sorulan Sorular

Uyguladığınız Masaj Türleri Nelerdir ?

Merter masaj salonu olarak baylara özel vip odalarda güler yüzlü ekibimizle birlikte hijyen koşullarda kaliteli ortamda profesyonel masaj hizmeti sunmaktayız. Sultan masajı, spor masajı, aromaterapi masajı, refleksiyoloji masajı, medikal masaj, klasik masaj gibi masaj türlerini sizlere sunuyoruz.

Spa Hizmeti Hakkında Bilgi Alabilir Miyim?

Merter masaj, uzakdoğunun mirasını en iyi şekilde sizlere spa alanında yansıtmaktadır. Özel eğitimli kadromuzla özel tuzlar kumlar ve taşlar ile profesyonel spa hizmetini beylere özel şekilde sunuyoruz. Spa bedenimizi tam anlamıyla gevşeten ve bizi rehabilite eden özel bir uzakdoğu tedavi şeklidir. Siz de kendinize değer veriyorsanız spamızı denemenizi tavsiye ediyoruz.

Başka Hangi Alanlarda Hizmet Sunuyorsunuz?

Merter masaj merkezi olarak sizlere masaj ve spa dışında aynı zamanda hamam, sauna, kese, köpük baylara özel cilt bakım hizmetleri gibi alanlarda da hizmetler sunmaktayız. Bir erkeğin rehabilite anlamında tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen bir hizmet yapısı içerisinde hareket etmekteyiz.

Bize Firmanızdan Bahseder Misiniz ?

Merter masaj, profesyonel masaj hizmetlerini, ve spa uygulamaları dışında hamam, sauna, kese, köpük güzellik bakım hizmetlerini sunan önemli bir marka konumundadır. Yılların tecrübelerini sizlere eşsiz şekilde yansıtarak tam anlamıyla rüya gibi bir hizmet sunar. Kalitesinden asla ödün vermeyen kurumumuz, hijyen koşullarda medikal uzmanlarıyla modern terapi tekniklerini sizlere uygulamaktadır.

Profesyonel Masaj Hizmetleri?

Aklınıza Takılan Soruları Burada Bulabilirsiniz ?

Destek İçin

Aklınıza takılan veya cevap alamadığınız tüm sorular için bizi arayınız.

Müşteri Memnuniyeti

Salonumuzda proaktif çalışma felsefesi ile müşteri memnuniyeti hedef alınmaktadır.